bidony

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

bidony

Oferujemy Wam różnego typu bidony o różnej pojemności. Mamy nadzieję, że spośród przygotowanych przez nas propozycji wybierzecie produkt, który okaże się być dla Was pożyteczny podczas rowerowych wypraw.

Wiele osób powie, że nie ma nic przyjemniejszego i bardziej relaksującego niż przejażdżka rowerem. Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem obiema...

Oferujemy Wam różnego typu bidony o różnej pojemności. Mamy nadzieję, że spośród przygotowanych przez nas propozycji wybierzecie produkt, który okaże się być dla Was pożyteczny podczas rowerowych wypraw.

Wiele osób powie, że nie ma nic przyjemniejszego i bardziej relaksującego niż przejażdżka rowerem. Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem obiema rękami. Aby jednak wszystko było, takie jak należy, a towarzyszące nam emocje były wyłącznie pozytywnie, należy zadbać o odpowiednie warunki. Długie trasy wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i zmęczeniem, które może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji warto mieć dostęp do płynów, dzięki którym się odpowiednio nawodnimy i ugasimy pragnienie. Niezbyt wygodnym rozwiązaniem jest zabieranie ze sobą plecaka, w którym to moglibyśmy umieścić napoje. Jeżeli sytuacja tego nie wymaga i zabrany przez nas bagaż ma służyć tylko do tego, to warto zdecydować się na inną formę posiadania przy sobie płynów. Bidon – tak brzmi nazwa produktu, który swoją praktycznością jest nieodłącznym elementem wyposażenia rowerów kolarzy na całym świecie. Aby móc cieszyć się komfortem, wynikającym z takiego zastosowania, wystarczy odpowiedni uchwyt przymocowany do ramy roweru oraz bidon o pojemności, zaspokającej nasze wymagania. Jeżeli wszystko jest takie, jak być powinno, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ruszać w trasę i cieszyć się otaczającymi nas krajobrazami.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą bidonów do rowerów. Gwarantujemy, że wszystkie proponowane przez nas elementy wyposażenia roweru to produkty najwyższej jakości.

Więcej

bidony URLOP

W dniach od 17 do 28 października będziemy na urlopie.

W podanych dniach strona sklepu będzie działała, możliwe będzie też składanie zamówień. Nie będziemy jednak odpowiadali na telefony ani maile, nie będzie też prowadzona wysyłka.

Przy składaniu zamówień prosimy kierować się datami realizacji podanymi w koszyku.

Do 16 października włącznie działamy normalnie.

 

Pozdrawiamy,

ROWERPLUS.pl