klamkomanetki szosowe

Katalog

Dostępność
Producent

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

klamkomanetki szosowe

W tej kategorii proponujemy Wam zakup klamkomanetek szosowych. Czym jest i do czego służy ten mechanizm? Jest to rodzaj manetki cynglowej, za pomocą której mamy możliwość zmieniania biegów w rowerze poprzez naciskanie dźwigni. Jest ona połączona z elementem odpowiadającym za uruchamianie hamulca. Gdy pchniemy dźwignię w kierunku ramy roweru to z...

W tej kategorii proponujemy Wam zakup klamkomanetek szosowych. Czym jest i do czego służy ten mechanizm? Jest to rodzaj manetki cynglowej, za pomocą której mamy możliwość zmieniania biegów w rowerze poprzez naciskanie dźwigni. Jest ona połączona z elementem odpowiadającym za uruchamianie hamulca. Gdy pchniemy dźwignię w kierunku ramy roweru to zmienimy bieg. Zintegrowane dźwignie biegowo-hamulcowe są coraz popularniejsze. Połączenie mechanizmów służących do zmiany przełożenia i hamowania w jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, cieszącym się dobrymi opiniami u rowerzystów na całym świecie. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą propozycją klamkomanetek szosowych. Umieściliśmy w niej artykuły od wiodących producentów części rowerowych. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma ograniczony budżet na tego typu zakup, dlatego postanowiliśmy zaoferować Wam produkty w różnych wariantach cenowych. Nie czekaj dłużej i już teraz zdecyduj się na zakup systemu usprawniającego Twój rower. Klamkomanetka to wygodne rozwiązanie sprawiające, że w jednym miejscu, pod ręką, masz  mechanizmy odpowiadające za dwie podstawowe funkcje roweru – jazdę i hamowanie.

W naszej ofercie dostępne są urządzenia na każdą kieszeń. Przystępna cena nie oznacza jednak słabej jakości. Posiadamy klamkomanetki szosowe Shimano, które kosztują niewiele, a doskonale sprawdzają się w jeździe rekreacyjnej. Atrakcyjne cenowo, wykonane z aluminium, z prostą regulacją odległości dźwigni hamulca, kompatybilne z wszystkimi 6,7,8 9-biegowymi przerzutkami wyprodukowanymi przez tego samego, japońskiego producenta – w naszej ofercie napotkasz takie produkty. Klamkomanetki od Shimano: modele 105, Sora i Tiagra, to tylko część propozycji gwarantujących wysoką jakość w przystępnej cenie.

Przygotowaliśmy również coś dla rowerzystów podchodzących do swojej pasji w sposób profesjonalny. Cykliści oczekujący od samych siebie jak najlepszej jazdy i rezultatów, wymagają równie wiele od sprzętu z którego korzystają. Klamkomanetki Shimano Ultegra to idealne rozwiązanie dla takich właśnie osób. Dzięki nim, wsiadając rower i ruszając w trasę poczujesz się pewnie i komfortowo.

Więcej

klamkomanetki szosowe