Kategorie

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

CZARNE ODBLASKI

CZARNE ODBLASKI to nasza propozycja dla tych, którym zależy na bezpieczeństwie, ale nie chcą zaburzać wyglądu swojego roweru. Za dnia wyglądają całkowicie dyskretnie i nie odróżniają się np. od karbonu czy malowanego proszkowo aluminium, za to po zmroku zapewniają doskonały poziom widoczności po oświetleniu, potwierdzony europejskimi certyfikatami.

CZARNE ODBLASKI wykonane są z najwyższej jakości folii odblaskowej. Odblaski te są certyfikowane wg normy EN12899-1, wymaganej przy produkcji odblaskowych znaków drogowych oraz innych elementów bezpieczeństwa. Wystarczy spojrzeć na prezentowane przez nas zdjęcia - pomimo czarnego koloru pozostajesz doskonale widoczny po oświetleniu przez innych uczestników ruchu!


Typowa trwałość kleju na naszych odblaskach to 3 lata (zgodnie z normą czas ten uwzględnia m.in. ekspozycję na słoną wodę, opady, zmiany temperatury itd.). Oznacza to, że CZARNE ODBLASKI zapewnią Tobie bezpieczeństwo przez długi czas, niezależnie od pogody.


CZARNE ODBLASKI to nowy poziom bezpieczeństwa i estetyki roweru!

Więcej

/*

BARDZO WAŻNE - PRZECZYTAJ DO KOŃCA

Drodzy Klienci,

Robimy absolutnie wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić jak najlepszą dostępność towaru w tym niezwykłym sezonie.

W opisie każdego produktu podajemy termin jego dostępności. Nie ma potrzeby potwierdzania go dodatkowo.

Terminy realizacji podane w opisach towarów są prawdziwe, potwierdzone i regularnie aktualizowane. Jest to najdokładniejsza informacja, jaką jesteśmy w stanie podać.

 

Pozdrawiamy,

ROWERPLUS.pl

*/