kierownice, mostki

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kierownice, mostki

Układ kierowniczy w rowerze, tak jak w każdym pojeździe, musi działać tak jak należy. Bez tego trudno o komfortową, i przede wszystkim bezpieczną jazdę. Kupując dany model roweru lub podejmując decyzję o wymianie niektórych jego elementu musimy mieć to na uwadze. Odpowiedni skręt, płynność w wykonywaniu tej czynności, brak oporu – te czynniki w ...

Układ kierowniczy w rowerze, tak jak w każdym pojeździe, musi działać tak jak należy. Bez tego trudno o komfortową, i przede wszystkim bezpieczną jazdę. Kupując dany model roweru lub podejmując decyzję o wymianie niektórych jego elementu musimy mieć to na uwadze. Odpowiedni skręt, płynność w wykonywaniu tej czynności, brak oporu – te czynniki w największym stopniu mają wpływ na to jak wygląda nasza podróż jednośladem. Bez możliwości swobodnego decydowania o kierunku jazdy, nie poradzimy sobie w cięższych warunkach, podczas przemieszczania się po bardziej wymagającej nawierzchni. Mając na uwadze poprawę Waszej wygody podczas poruszania się rowerem, przygotowaliśmy dla Was ofertę kierownic, mostków i akcesoriów dedykowanych tym elementom. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas propozycję spełnią Wasze oczekiwania i sprostają wymaganiom, jakie stawiacie przed eksploatowanymi na co dzień częściami rowerowymi.

Przygotowaliśmy dla Was kilka typów kierownicy. Poszukujesz prostego, klasycznego elementu, dzięki któremu będziesz mógł spokojnie, znajdując się w standardowej pozycji przemierzać ulice swojego miasta? A może szukasz czegoś fantazyjnie wyprofilowanej kierownicy, przypominającej rogi barana za sprawą wygiętych boków? Podczas prowadzenia jednośladu kluczowe znaczenie ma równowaga naszego ciała oraz jego balans. Każdy rodzaj kierownicy wymaga od użytkownika przybrania innej pozycji. Która z nich będzie najwygodniejsza jest kwestią indywidualną. Dlatego, decydując się na zakup nowej kierownicy, musimy wybrać ją w zgodzie z naszymi przyzwyczajeniami. Komfort jest najważniejszy, a żeby go uzyskać w jak największym stopniu musimy dokonać właściwego wyboru.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą kierownic, mostków i dodatków do nich. Gwarantujemy, że umieszczane przez nas w tej kategorii elementy są wytworzone z materiałów wysokiej klasy, w znacznym stopniu odpornych na zużycie i uszkodzenia. Wyselekcjonowane części pochodzą od wiodących na rynku osprzętu rowerowego producentów, którzy od lat cieszą się uznaniem ze strony użytkowników z całego świata.

Więcej

kierownice, mostki 

na stronę