kosze i akcesoria

Katalog

Dostępność
Producent

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kosze i akcesoria

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was propozycje koszy rowerowych i akcesoriów im dedykowanych. Są to bardzo praktyczne elementy, pozwalające na wygodne przewożenie artykułów. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie, to elementy cieszące się dużo popularnością w świecie elementów wyposażenia roweru. Wynika to z faktu, że są wyp...

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was propozycje koszy rowerowych i akcesoriów im dedykowanych. Są to bardzo praktyczne elementy, pozwalające na wygodne przewożenie artykułów. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie, to elementy cieszące się dużo popularnością w świecie elementów wyposażenia roweru. Wynika to z faktu, że są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, wykorzystanych w zgodzie z panującymi w tej branży standardami.

Pewnie nieraz zdarzyło Ci się wybrać na wycieczkę rowerową w gronie najbliższych – rodziny bądź przyjaciół. Wiedząc, że wybieramy się w dłuższą podróż, zabieramy ze sobą żywność i napoje. Wszystko po to, aby móc w dowolnej chwili zrobić przerwę, zatrzymać się w przyjemnych okolicznościach przyrody i spożyć posiłek, dzięki któremu zyskamy energię na dalszą część trasy. Najprostszym sposobem na zabranie produktowych żywieniowych i płynów, jest umieszczenie ich w plecaku. Takie rozwiązanie nie każdemu jednak odpowiada. Przewożenie bagażu na plecach podczas jazdy rowerem bywa uciążliwe, zwłaszcza na dłuższych dystansach. Alternatywą jest korzystanie z koszyka, przymocowywanego do ramy roweru. Kładąc w nim produkty, nie odczuwamy w czasie jazdy dyskomfortu, gdyż ich ciężar równomiernie się rozkłada.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą koszy rowerowych i dodatków do nich. Poznaj specyfikację i wymiary każdego z nich i wybierz tę propozycję, która w Twojej opinii jest dla Ciebie najbardziej satysfakcjonująca. Zadbaj o swoją wygodę i spraw, że będziesz mógł wygodnie przewozić na swoim rowerze różnego rodzaju bagaż.

Więcej

kosze i akcesoria