linki i pancerze

Katalog

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

linki i pancerze

Rower to ulubiony środek transportu milionów ludzi na całym świecie. Na ulicach dostrzegamy coraz więcej osób poruszających się bicyklami. Wpływ na to mają np. inicjatywy urzędów miejskich propagujące jazdę rowerem, polegające na tworzeniu wypożyczalni jednośladów. Są nawet kraje, w których są one najpopularniejszym środkiem transportu, a po mie...

Rower to ulubiony środek transportu milionów ludzi na całym świecie. Na ulicach dostrzegamy coraz więcej osób poruszających się bicyklami. Wpływ na to mają np. inicjatywy urzędów miejskich propagujące jazdę rowerem, polegające na tworzeniu wypożyczalni jednośladów. Są nawet kraje, w których są one najpopularniejszym środkiem transportu, a po mieście przemieszcza się ich więcej niż samochodów. Przed rozpoczęciem jazdy rowerem należy zadbać o jego stan techniczny. W ten sposób zapewnimy bezpieczeństwo sobie, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego mogącym ucierpieć w skutek naszego przeoczenia. Najważniejszym aspektem każdego jednośladu jest możliwość skutecznego hamowania. Warto mieć to na uwadze i regularnie wymieniać części wchodzące w skład układu hamowania. Koszty są niewielkie, a dzięki temu zwiększamy swoje szanse na wyjście z potencjalnych opresji. Na drodze dochodzi do różnych zdarzeń, musimy mieć to na uwadze. Nie wszystkie dzieją się z naszej winy. Nieraz na pewno byłeś uczestnikiem zdarzenia, gdy inny pojazd nie dostosował się do przepisów i warunków panujących na drodze. Taka sytuacja wymaga od nas, osób poruszających się rowerem, natychmiastowej i skutecznej reakcji. W większości przypadków nie byłaby ona możliwa bez sprawnych hamulców. Na właściwe hamowanie wpływ ma wiele elementów. Jest to między innymi linka hamulcowa do roweru osłaniana przez pancerz linki.

Przerzutki – kolejny kluczowy mechanizm każdego roweru. Regulując liczbę przełożeń możemy odpowiednio dostosować sposób jazdy pojazdu do ukształtowania terenu i nawierzchni. Aby móc to czynić, musimy posiadać sprawne podzespoły. Niezwykle ważna jest niezawodna linka od przerzutek, która nie zawiedzie nas w żadnej sytuacji oraz szybko i płynnie zmieni bieg zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Linka do przerzutki, to kolejny po lince hamulcowej element, który jest nieodzowny przy poruszaniu się rowerem.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę linek rowerowych oraz pancerzy do linki dla przerzutek i hamulców. Ponadto, oferujemy Wam przelotki linki, uchwyty pancerza oraz końcówki linek stalowych. Posiadamy wiele produktów dedykowanych różnym rowerom. Jeżeli więc jeździsz mniej popularnym typem jednośladu, takim jak BMX czy MTB, to wiedz, że w naszej propozycji również znajdziesz produkty mogące Cię zainteresować.

Więcej

linki i pancerze 

na stronę