hole do roweru (doczepki)

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

hole do roweru (doczepki) 

  • Nie masz pewności, czy Twoje dziecko poradzi sobie na Waszej wspólnej wyprawie, ale nie chcesz ograniczać jego wolności? Hol Trail Angel to rozwiązanie właśni dla Was! W każdej chwili możesz przyczepić cały rower dziecka do swojego roweru i bezpiecznie go holować, a w razie potrzeby - w kilka chwil znów go odłączyć i ruszyć w trasę ramię w ramię.

  • Wybieracie się na wspólne wakacje z dziećmi i chcielibyście, aby podróżowały z Wami na rowerze? Mamy coś dla Was. Trail Gator to bezpieczny i wygodny system do holowania roweru dziecięcego za rowerem dorosłego. Rower dziecka można w każdej chwili odpiąć, aby Twoja pociecha mogła poruszać się całkowicie o własnych siłach.

  • Chcielibyście zabrać Wasze dziecko na wycieczkę ich życia, ale boicie się o ich wytrzymałość? Z doczepką Adams ten problem to przeszłość. Po prostu przyczep ją do wspornika siodła w swoim rowerze i? już możecie jechać! Dziecko może, ale nie musi pedałować w czasie jazdy, a kiedy się zmęczy, może po prostu posiedzieć i skorzystać z Twojej pomocy.

  • Lubisz wyjeżdżać z dzieckiem na długie wyprawy? A może chcesz po prostu w bezpieczny sposób nauczyć go zachowania w ruchu miejskim? Doczepka Add+Bike idealnie spełni Wasze oczekiwania. Trzybiegowa przerzutka w piaście ułatwi dziecku samodzielne pedałowanie, a sposób montażu (do specjalnie przystosowanego bagażnika stanowiącego część zestawu) zapewni najbardziej naturalny punkt obrotu - zupełnie jakby dziecko jechało i skręcało na własnym rowerze!