hole do roweru (doczepki)

Katalog

Dostępność

  Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

  hole do roweru (doczepki) 

  • Zapasowa obejma kierownicy do holi dziecięcych Trail Angel oraz przyczepek Carry Angel firmy Peruzzo. Szczególnie przydatna, kiedy przy jednym rowerze dorosłego holujecie na zmianę dwa rowery dziecięce.

  • Chcielibyście zabrać Wasze dziecko na wycieczkę ich życia, ale boicie się o ich wytrzymałość? Z doczepką Adams ten problem to przeszłość. Po prostu przyczep ją do wspornika siodła w swoim rowerze i? już możecie jechać! Dziecko może, ale nie musi pedałować w czasie jazdy, a kiedy się zmęczy, może po prostu posiedzieć i skorzystać z Twojej pomocy.

  • Lubisz wyjeżdżać z dzieckiem na długie wyprawy? A może chcesz po prostu w bezpieczny sposób nauczyć go zachowania w ruchu miejskim? Doczepka Add+Bike idealnie spełni Wasze oczekiwania. Trzybiegowa przerzutka w piaście ułatwi dziecku samodzielne pedałowanie, a sposób montażu (do specjalnie przystosowanego bagażnika stanowiącego część zestawu) zapewni najbardziej naturalny punkt obrotu - zupełnie jakby dziecko jechało i skręcało na własnym rowerze!