stery rowerowe

Katalog

Dostępność

  Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

  stery rowerowe

  Aby rower był w pełni sprawny i gotowy do jazdy, niezbędne jest posiadanie sprawnego systemu kierowniczego. W jego skład wchodzi nie tylko kierownica, ale również wszystkie elementy, za sprawą których możemy swobodnie skręcać w dowolnym kierunku. W tej kategorii zgromadziliśmy dla Was ofertę sterów rowerowych. Przygotowując propozycje, staraliśm...

  Aby rower był w pełni sprawny i gotowy do jazdy, niezbędne jest posiadanie sprawnego systemu kierowniczego. W jego skład wchodzi nie tylko kierownica, ale również wszystkie elementy, za sprawą których możemy swobodnie skręcać w dowolnym kierunku. W tej kategorii zgromadziliśmy dla Was ofertę sterów rowerowych. Przygotowując propozycje, staraliśmy się, aby części te były jak najbardziej funkcjonalne i praktyczne. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej usprawnić jazdę rowerem i mieć pewność, że elementy odpowiadające za tak ważny aspekt jak układ kierowniczy, były jak najwytrzymalsze i wytrwały jak najdłużej.

  W jednośladach korzysta się z dwóch różnych typów sterów rowerowych – A-Head i klasycznych. Pierwszy z nich charakteryzuje się gładką rurą sterową widelca. Wyróżniamy trzy podtypy: stery rowerowe zewnętrzne, półzintegrowanie i zintegrowane. W pierwszym z nich, miski wchodzą w główkę ramy, zaś poza nią znajduje się bieżnia i łożysko. W sterach półzintegrowanych zetkniemy się z miską znajdująca się również w główce ramy, ale w tym przypadku bieżnia i łożysko umieszczone są w jej wnętrzu. Zintegrowane stery do roweru nie mają misek wciskanych w ramę, a w niej instaluje się właśnie łożyska.

  W naszej ofercie spotkasz różne stery rowerowe. Chcieliśmy, abyś sam dokonał wyboru pomiędzy sterami zewnętrznymi, zintegrowanymi i półzintegrowanymi. Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, wiedz że to produkt najwyższej klasy.

  Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą sterów rowerowych. Stery kierownicy rowerowej są niezwykle istotne, dlatego trzeba nasz jednoślad wyposażyć wyłącznie w sprawdzone i cieszące się dobrymi opiniami części, wchodzące w skład układu kierowniczego. Postanowiliśmy Was wyręczyć w pewien sposób i umieścić w naszym asortymencie tylko takie produkty. W ten sposób osoby przeglądające ofertę zaoszczędzają niezwykle cenny czas, a my, jako doświadczona firma zajmująca się sprzedażą internetową części i podzespołów rowerowych, mamy pewność, że Klienci dokonają dobrego wyboru. Zadowolenie osób dokonujących zakupów w naszym sklepie internetowym jest dla nas niezwykle ważne.

  Więcej

  stery rowerowe 

  na stronę