kasety 8-rzędowe

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 8-rzędowe

Czym jest kaseta rowerowa? Jest to połączenie kilku kół łańcuchowych. Tworzą one tylne zębatki rowerowe przy zewnętrznym systemie zmiany biegów. Inna nazwa tego elementu to wieloryb kasetowy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją kaset rowerowych 8-rzędowych. Na pewno odnajdziecie w niej element, który będzie odpowiedni dla Pań...

Czym jest kaseta rowerowa? Jest to połączenie kilku kół łańcuchowych. Tworzą one tylne zębatki rowerowe przy zewnętrznym systemie zmiany biegów. Inna nazwa tego elementu to wieloryb kasetowy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją kaset rowerowych 8-rzędowych. Na pewno odnajdziecie w niej element, który będzie odpowiedni dla Państwa roweru. Tego typu osprzęt rowerowy, choć mało widoczny, jest bardzo istotny. Uszkodzenie tej części skutecznie uniemożliwiłoby jazdę. Należy dbać o kasetę rowerową i nawet nie dopuścić do sytuacji, gdy pojawiają się pierwsze symptomy zapowiadające awarię. Wysokiej jakości sprzęt jest w dużym stopniu odporny na szkodliwe czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Zwiększona wytrzymałość nie oznacza jednak, że kaseta rowerowa jest niezniszczalna.

Nie czekaj dłużej, poznaj naszą ofertę i zaznajom się z produktami w tej kategorii. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – i stan techniczny ukochanego roweru.

W swojej ofercie posiadamy kasety rowerowe 8-rzędowe takich uznanych firm, jak Shimano, Sunrace czy Miche. Te marki mówią same za siebie. Proponujemy elementy do praktycznie wszystkich typów jednośladów. Rower turystyczny crossowy, trekkingowy, górski, MTB – do wszystkich nich mamy w swoim asortymencie kasety rowerowe 8-rzędowe. Różnią się one między sobą wielkością koronek. To od tego elementu zależy, jakim rowerom dedykowane są oferowane produkty.

W produktach Shimano zastosowano technologię HyperGlide. Jest to system, którego zadaniem jest ułatwienie zmiany biegów w rowerze. Składa się na niego zestaw zębatek tylnych, bębenek i łańcuch. Został wprowadzony przez Shimano w 1989 roku. Na czym on polega? Wszystkie zębatki w kasecie, poza najmniejszą, mają specjalne, drobne nacięcie, dzięki któremu łańcuch może przejść na następną koronkę. Co ważne, HyperGlide działa wyłącznie podczas redukcji biegu.

Poszukujesz 8-rzędowej kasety rowerowej? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz produkty od najlepszych producentów. Gwarantują oni solidność i najwyższej jakości wykonanie.

Więcej

kasety 8-rzędowe