lampki rowerowe i odblaski

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

lampki rowerowe i odblaski

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was ofertę różnego rodzaju lampek rowerowych i odblasków. W naszym asortymencie znalazło się miejsce zarówno dla oświetlenia na baterie, jak i takiego zasilanego pośrednio przez siłę fizyczną osoby poruszającej się rowerem, akcesoriów oraz odblasków. Mówiąc krótko – u nas znajdziesz wszystkie te elementy, któr...

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was ofertę różnego rodzaju lampek rowerowych i odblasków. W naszym asortymencie znalazło się miejsce zarówno dla oświetlenia na baterie, jak i takiego zasilanego pośrednio przez siłę fizyczną osoby poruszającej się rowerem, akcesoriów oraz odblasków. Mówiąc krótko – u nas znajdziesz wszystkie te elementy, które sprawią, że będziesz dobrze widoczny na drodze, niezależnie od tego, jakie warunki oświetleniowe na niej panują. Właściwe oświetlenie roweru to również ważny aspekt w kontekście bezpieczeństwa na drodze. Nie tylko kask ochronny czy też sprawny jednoślad, mogą nas uchronić przed zderzeniem z samochodem. Lampki przymocowane do roweru widoczne są ze znacznej odległości. Odpowiedni dystans daję kierowcy pojazdu czas na dostosowanie prędkości czy też manewru, który uchroni uczestników ruchu drogowego przed kolizją, mogącą mieć tragiczne skutki.

Lampki na baterie czy zasilane tzw. dynamo? Wybór należy do Ciebie. Drugie rozwiązanie, choć coraz rzadziej jest instalowane fabrycznie w rowerach, wciąż cieszy się zainteresowaniem użytkowników, chcących je samodzielnie zainstalować. Lampka na dynamo jest zasilana energią, wytwarzającą się za sprawą obracania koła. Zasada jest prosta-im szybciej rower się porusza, tym jaśniej świeci lampka.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego oświetlenia rowerowego lub dotychczas użytkowane przez Ciebie elementy pozostawiają wiele do życzenia, to wręcz musisz zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej najwyższej jakości lampki rowerowe i odblaski, dzięki którym będziesz widoczny podczas przemierzania kolejnych kilometrów za pomocą swojego jednośladu. Nie czekaj dłużej, tylko jak najszybciej zakup odpowiednie elementy oświetlenia, i zadbaj w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych.

Więcej

lampki rowerowe i odblaski 

na stronę