kasety 11-rzędowe

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 11-rzędowe

Kasety 11-rzędowe to produkty dla naprawdę wyjątkowych rowerów. Tak duża liczba przełożeń powoduje, że rower ma spore możliwości. Trzeba jednak potrafić je odpowiednio wykorzystać. Jak to zrobić? Należy zadbać o podzespoły, które to umożliwią. Jednym z nich jest bez wątpienia kaseta rowerowa. W tej kategorii oferujemy Państwu właśnie ten produkt...

Kasety 11-rzędowe to produkty dla naprawdę wyjątkowych rowerów. Tak duża liczba przełożeń powoduje, że rower ma spore możliwości. Trzeba jednak potrafić je odpowiednio wykorzystać. Jak to zrobić? Należy zadbać o podzespoły, które to umożliwią. Jednym z nich jest bez wątpienia kaseta rowerowa. W tej kategorii oferujemy Państwu właśnie ten produkt. Są to bardzo solidne i wytrzymałe stalowe elementy. Muszą takie być, aby być w stanie utrzymać cały mechanizm i umożliwić sprawną zmianę przełożeń. Proszę zapoznać się z szeroką gamą naszych produktów. Są one opisane, a umieszczone zdjęcia pomogą Państwu na własne oczy przekonać się jak wygląda dana kaseta.

W naszym asortymencie znajdują się kasety 11-rzędowe trzech producentów – Shimano, Sunrace i SRAM. Wszystkie produkty posiadają różne systemu, których celem jest ułatwienie oraz czerpanie większej przyjemności z jazdy.

W tej ofercie znajdą Państwo kasety 11-rzędowe dla bardziej wyczynowych rowerów typu cross-country (kolarstwo górskie), trail czy enduro. Produkt od Shimano o nazwie Deore jest dobrze znanym wszystkim miłośnikom jazdy po ciężkim terenie. Wszystkie koronki tego elementu wykonane są ze stali pokrytej antykorozyjną powłoką. Zastosowanie dwóch aluminiowych pająków obniża wagę kasety, chroniąc równocześnie bębenek przed uszkodzeniami i nadmierną eksploatacją. Z opisywanego elementu korzystać można wyłącznie w połączeniu z łańcuchami 11-rzędowymi.

W naszej ofercie znajdują się również produkty przeznaczone dla profesjonalistów. Dzięki nim zawodnicy będą mieli możliwość walki o jak najlepsze rezultaty. Korzystając z kaset rowerowych z naszego asortymentu będą mieli pewność, że osprzęt ich nie zawiedzie, a decydujące będą umiejętności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kaset 11-rzędowych. Masz rower o tak dużej liczbie biegów? To oznacza, że musisz odpowiednio zadbać o swój rower. Sprawić, że będziesz w pełni korzystać z atutów swojego pojazdu. Odpowiednia kaseta rowerowa ma wpływ na wiele czynników. Montaż odpowiedniej spowoduje, że jazda rowerem będzie płynniejsza i bezpieczniejsza. Ponadto, Twój rower będzie stwarzał mniejszy hałas, co będzie korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i otoczenia.

Więcej

kasety 11-rzędowe