kasety 9-rzędowe

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 9-rzędowe

Najważniejszy w rowerze jest mechanizm. To dzięki niemu możemy się na nim przemieszczać, zmieniać biegi czy hamować. Należy więc jak najlepiej o niego dbać. Czyli jak? Wybierając najwyższej jakości produkty, wykonane z solidnych materiałów. Posiadając rower wyposażony w takie elementy wzrasta nasze poczucie pewności i bezpieczeństwa. Odpowiednie...

Najważniejszy w rowerze jest mechanizm. To dzięki niemu możemy się na nim przemieszczać, zmieniać biegi czy hamować. Należy więc jak najlepiej o niego dbać. Czyli jak? Wybierając najwyższej jakości produkty, wykonane z solidnych materiałów. Posiadając rower wyposażony w takie elementy wzrasta nasze poczucie pewności i bezpieczeństwa. Odpowiednie mechanizmy pozwalają na płynniejszą pracę i zwiększenie możliwości roweru. Stawiając na nie możemy sprawić, że nasz rower będzie ciszej działał, a zmiana biegów będzie płynniejsza. Wszystkie wymienione aspekty powodują, że zwiększa się nasz komfort. To bardzo ważne, zwłaszcza przy takiej formie aktywności jak jazda rowerem. Rozumiemy to, dlatego proponujemy Państwu wysokiej klasy kasety rowerowe 9-rzędowe. Zadbaj o swój jednoślad i wyposaż go w sprawdzone i trwałe elementy.

Oferujemy kasety rowerowe od czterech producentów – Shimano, Sunrace, SRAM i Miche. Większość z nich dedykowana jest MTB, ale posiadacze rowerów crossowych, trekkingowych i szosowych również znajdą coś dla siebie. Kasety dla rowerów górskich muszą być solidne i pokaźne. Dlaczego? Ze względu na ciężar i budowę pojazdu oraz jego zastosowanie. Rowery MTB są bardzo eksploatowane, poruszają się po różnych nawierzchniach i ukształtowaniach terenu. To spore obciążenie dla mechanizmu, dlatego należy wybrać jak najbardziej wytrzymały element.

SRAM to amerykański producent. Drugi, po Shimano, potentat na rynku osprzętu rowerowego. W naszej ofercie znalazło się również miejsce dla ich produktów. Pierwszy z nich wykonany jest ze stali utwardzanej, pokrywa go specjalna, chromowa powłoka. Takie rozwiązania jeszcze bardziej podnoszą wytrzymałość i trwałość kaset. Druga z oferowanych kaset tego producenta uznawana jest za klasyk przez użytkowników rowerów MTB. Słynie ze swojej niezawodności i wysokiej kultury pracy. Idealnie sprawdza się na nierównym terenie i w złej pogodzie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty kaset rowerowych. Szeroki wybór, różne zastosowania – tak można określić tę kategorię produktów. Jeździsz po trudnym terenie? Uważasz, że Twoja obecna kaseta nie spełnia oczekiwań? Wymień ją! U nas znajdziesz tylko wytrzymałe i odporne na skazy i defekty elementy. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych produktów.

Więcej

kasety 9-rzędowe