kasety 10-rzędowe

Katalog

Dostępność

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 10-rzędowe

W naszym sklepie posiadamy różne kasety rowerowe. W tej kategorii oferujemy Państwu kasety 10-rzędowe. Jak już sama nazwa wskazuje, są one dedykowane rowerom o naprawdę dużej liczbie przełożeń. Z tego względu, kaseta musi być szczególnie wytrzymała i chroniona przez różnego rodzaju zastosowania. System musi być odpowiedni, aby podołać częstszemu...

W naszym sklepie posiadamy różne kasety rowerowe. W tej kategorii oferujemy Państwu kasety 10-rzędowe. Jak już sama nazwa wskazuje, są one dedykowane rowerom o naprawdę dużej liczbie przełożeń. Z tego względu, kaseta musi być szczególnie wytrzymała i chroniona przez różnego rodzaju zastosowania. System musi być odpowiedni, aby podołać częstszemu zmienianiu biegu i większej aktywności tego elementu. Oferujemy szeroki wybór kaset rowerowych 10-rzędowych. Posiadamy produkty pasujące do praktycznie wszystkich typów rowerów. Przeznaczenie każdego z nich jest podane w opisie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje są odpowiednie i sprostają wymaganiom Klientów. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że znajdziecie Państwo to, czego szukacie.

W propozycji kaset rowerowych 10-rzędowych dominują produkty Shimano i Sunrace. Elementy od pierwszej z wymienionej firm wyposażone są w technologię HyperGlide. To znak rozpoznawczy kaset od tego japońskiego producenta. Polega ona na umieszczeniu drobnego, specjalnie profilowanego nacięcia na każdej zębatce. Takie rozwiązanie powoduje płynniejsze, sprawniejsze i cichsze przejście łańcucha na kolejne przełożenie. System HyperGlide działa tylko podczas redukcji biegu. Jego odpowiednikiem w kasetach rowerowych firmy Sunrace jest system Fluid Drive Plus.

Przygotowaliśmy również dla Państwa jeden, wyjątkowy produkt. Jest to kaseta z grupy Shimano Ultegra, w niektórych kręgach nazywanej legendarną. Kaseta jest w tzw. rozmiarach juniorskich i spełnia wymagania postawione przez Polski Związek Kolarski wobec młodych zawodników. Pomimo faktu, że koronki wykonane są ze stali, produkt jest bardzo lekki. Kaseta waży zaledwie 288g. Wynika to z umieszczenia licznych wycięć i specjalnych otworów.

Posiadasz rower z 10-rzędowymi kasetami? Chcesz go usprawnić i wykorzystać do granic możliwości? Oferowane przez nas produkty pomogą Ci w tym. Od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz. Możesz wybrać spośród czołowych producentów z branży osprzętu rowerowego – Shimano, Sunrace, Miche i SRAM. Gwarantujemy, że każdy produkt z naszego asortymentu jest najwyższej jakości.

Więcej

kasety 10-rzędowe