kasety 7-rzędowe

Katalog

Dostępność
Producent

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 7-rzędowe

Kaseta rowerowa to nieodłączny element każdego roweru. Odpowiada za zmianę tylnych biegów. To od niej zależy przepustowość i płynność redukcji oraz wrzucania wyższego przełożenia. W tej kategorii proponujemy Państwu kasety rowerowe 7-rzędowe. W ofercie znajdują się produkty Shimano i Sunrace. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi elementami...

Kaseta rowerowa to nieodłączny element każdego roweru. Odpowiada za zmianę tylnych biegów. To od niej zależy przepustowość i płynność redukcji oraz wrzucania wyższego przełożenia. W tej kategorii proponujemy Państwu kasety rowerowe 7-rzędowe. W ofercie znajdują się produkty Shimano i Sunrace. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi elementami. Mamy nadzieję, że przypadną one do Państwa gustu.

Japońska firma Shimano to absolutny potentat na rynku akcesoriów rowerowych. Nieprzerwanie od 1921 roku wyposaża ona rowerzystów na całym świecie w niezbędny osprzęt. Pierwszą z proponowanych kaset rowerowych jest Shimano Alivio. To standardowy model kasety 7-rzędowej od producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni. Połączenie wysokiej jakości z odpowiednią ceną sprawia, że cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Opisywana kaseta rowerowa wykonana została z niezwykle wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali. Element jest lekki, dzięki zastosowaniu odpowiedniej liczby otworów i wycięć. Nie zapomniano również o systemie HyperGlide wspomagającym redukcję biegów.

Kolejny produkt pochodzi od tajwańskiego producenta Sunrace. Skierowany jest przede wszystkim do właścicieli rowerów szosowych. Zastosowanie tej kasety rowerowej zwiększy komfort jazdy i usprawni mechanizm zmieniania przełożeń. Jest to zasługa skorzystania ze stalowych, odpowiednio frezowanych koronek. Element jest lekki, co należy uznać za spory atut. W kasecie rowerowej od Sunrace zastosowano technologię Fluid Drive Plus. Zapewnia ona odpowiednie wyprofilowanie zębów, co przyczynia się do zmniejszenia hałasu przy zmianie biegów. Co ważne, opisywany produkt jest w pełni kompatybilny z mechanizmami Shimano oraz SRAM.

Ostatni z elementów w tej kategorii również pochodzi od firmy Shimano. Jest to odporna na zarysowania, drobne uszkodzenia mechaniczne i inne mankamenty kaseta rowerowa. Jej zastosowanie przyczyni się do cichej i sprawnej pracy tylnego mechanizmu napędowego.

Posiadasz rower szosowy? Poszukujesz nowej kasety 7-rzędowej? Dobrze trafiłeś. Zakup jeden z naszych produktów i ciesz się większym komfortem jazdy.

Więcej

kasety 7-rzędowe