klamkomanetki szosowe

Katalog

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

klamkomanetki szosowe

W tej kategorii proponujemy Wam zakup klamkomanetek szosowych. Czym jest i do czego służy ten mechanizm? Jest to rodzaj manetki cynglowej, za pomocą której mamy możliwość zmieniania biegów w rowerze poprzez naciskanie dźwigni. Jest ona połączona z elementem odpowiadającym za uruchamianie hamulca. Gdy pchniemy dźwignię w kierunku ramy roweru to z...

W tej kategorii proponujemy Wam zakup klamkomanetek szosowych. Czym jest i do czego służy ten mechanizm? Jest to rodzaj manetki cynglowej, za pomocą której mamy możliwość zmieniania biegów w rowerze poprzez naciskanie dźwigni. Jest ona połączona z elementem odpowiadającym za uruchamianie hamulca. Gdy pchniemy dźwignię w kierunku ramy roweru to zmienimy bieg. Zintegrowane dźwignie biegowo-hamulcowe są coraz popularniejsze. Połączenie mechanizmów służących do zmiany przełożenia i hamowania w jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, cieszącym się dobrymi opiniami u rowerzystów na całym świecie. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą propozycją klamkomanetek szosowych. Umieściliśmy w niej artykuły od wiodących producentów części rowerowych. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma ograniczony budżet na tego typu zakup, dlatego postanowiliśmy zaoferować Wam produkty w różnych wariantach cenowych. Nie czekaj dłużej i już teraz zdecyduj się na zakup systemu usprawniającego Twój rower. Klamkomanetka to wygodne rozwiązanie sprawiające, że w jednym miejscu, pod ręką, masz  mechanizmy odpowiadające za dwie podstawowe funkcje roweru – jazdę i hamowanie.

W naszej ofercie dostępne są urządzenia na każdą kieszeń. Przystępna cena nie oznacza jednak słabej jakości. Posiadamy klamkomanetki szosowe Shimano, które kosztują niewiele, a doskonale sprawdzają się w jeździe rekreacyjnej. Atrakcyjne cenowo, wykonane z aluminium, z prostą regulacją odległości dźwigni hamulca, kompatybilne z wszystkimi 6,7,8 9-biegowymi przerzutkami wyprodukowanymi przez tego samego, japońskiego producenta – w naszej ofercie napotkasz takie produkty. Klamkomanetki od Shimano: modele 105, Sora i Tiagra, to tylko część propozycji gwarantujących wysoką jakość w przystępnej cenie.

Przygotowaliśmy również coś dla rowerzystów podchodzących do swojej pasji w sposób profesjonalny. Cykliści oczekujący od samych siebie jak najlepszej jazdy i rezultatów, wymagają równie wiele od sprzętu z którego korzystają. Klamkomanetki Shimano Ultegra to idealne rozwiązanie dla takich właśnie osób. Dzięki nim, wsiadając rower i ruszając w trasę poczujesz się pewnie i komfortowo.

Więcej

klamkomanetki szosowe 

na stronę


URLOP

W dniach od 17 do 28 października będziemy na urlopie.

W podanych dniach strona sklepu będzie działała, możliwe będzie też składanie zamówień. Nie będziemy jednak odpowiadali na telefony ani maile, nie będzie też prowadzona wysyłka.

Przy składaniu zamówień prosimy kierować się datami realizacji podanymi w koszyku.

Do 16 października włącznie działamy normalnie.

 

Pozdrawiamy,

ROWERPLUS.pl