kasety 10-rzędowe

Katalog

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się jako pierwszy o promocjach!

kasety 10-rzędowe

W naszym sklepie posiadamy różne kasety rowerowe. W tej kategorii oferujemy Państwu kasety 10-rzędowe. Jak już sama nazwa wskazuje, są one dedykowane rowerom o naprawdę dużej liczbie przełożeń. Z tego względu, kaseta musi być szczególnie wytrzymała i chroniona przez różnego rodzaju zastosowania. System musi być odpowiedni, aby podołać częstszemu...

W naszym sklepie posiadamy różne kasety rowerowe. W tej kategorii oferujemy Państwu kasety 10-rzędowe. Jak już sama nazwa wskazuje, są one dedykowane rowerom o naprawdę dużej liczbie przełożeń. Z tego względu, kaseta musi być szczególnie wytrzymała i chroniona przez różnego rodzaju zastosowania. System musi być odpowiedni, aby podołać częstszemu zmienianiu biegu i większej aktywności tego elementu. Oferujemy szeroki wybór kaset rowerowych 10-rzędowych. Posiadamy produkty pasujące do praktycznie wszystkich typów rowerów. Przeznaczenie każdego z nich jest podane w opisie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje są odpowiednie i sprostają wymaganiom Klientów. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że znajdziecie Państwo to, czego szukacie.

W propozycji kaset rowerowych 10-rzędowych dominują produkty Shimano i Sunrace. Elementy od pierwszej z wymienionej firm wyposażone są w technologię HyperGlide. To znak rozpoznawczy kaset od tego japońskiego producenta. Polega ona na umieszczeniu drobnego, specjalnie profilowanego nacięcia na każdej zębatce. Takie rozwiązanie powoduje płynniejsze, sprawniejsze i cichsze przejście łańcucha na kolejne przełożenie. System HyperGlide działa tylko podczas redukcji biegu. Jego odpowiednikiem w kasetach rowerowych firmy Sunrace jest system Fluid Drive Plus.

Przygotowaliśmy również dla Państwa jeden, wyjątkowy produkt. Jest to kaseta z grupy Shimano Ultegra, w niektórych kręgach nazywanej legendarną. Kaseta jest w tzw. rozmiarach juniorskich i spełnia wymagania postawione przez Polski Związek Kolarski wobec młodych zawodników. Pomimo faktu, że koronki wykonane są ze stali, produkt jest bardzo lekki. Kaseta waży zaledwie 288g. Wynika to z umieszczenia licznych wycięć i specjalnych otworów.

Posiadasz rower z 10-rzędowymi kasetami? Chcesz go usprawnić i wykorzystać do granic możliwości? Oferowane przez nas produkty pomogą Ci w tym. Od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz. Możesz wybrać spośród czołowych producentów z branży osprzętu rowerowego – Shimano, Sunrace, Miche i SRAM. Gwarantujemy, że każdy produkt z naszego asortymentu jest najwyższej jakości.

Więcej

kasety 10-rzędowe URLOP

W dniach od 17 do 28 października będziemy na urlopie.

W podanych dniach strona sklepu będzie działała, możliwe będzie też składanie zamówień. Nie będziemy jednak odpowiadali na telefony ani maile, nie będzie też prowadzona wysyłka.

Przy składaniu zamówień prosimy kierować się datami realizacji podanymi w koszyku.

 

Pozdrawiamy,

ROWERPLUS.pl